Poczuj prawdziwie wiejski klimat i rozkoszuj się wypoczynkiem na łonie przyrody. Odkryj atrakcje Krainy Pojezierza Iławskiego razem z Nami!

Iława i Pojezierze Iławskie

Region jest rajem dla żeglarzy, a walory przyrodnicze pozwalają nazywać ten region Zielonymi Płucami Polski. Znajduje się tu nowoczesny port śródlądowy w Iławie, malowniczo położone przystanie czy ekomarina. Dobrze rozwinięta baza żeglarska oferuje ciekawe rejsy śródlądowe wodami najdłuższego jeziora w Polsce. Nad brzegiem Jezioraka znajduje się też nasze Pastwisko.


Kanał Elbląski

Kanał Elbląski z zespołem pięciu pochylni jest osobliwością na skalę europejską. Szlak jego wiedzie przez urozmaicone krajobrazowo, przyrodniczo i kulturowo krainy Żuław Elbląskich i Pojezierza Iławskiego, na których znajduje się wiele rezerwatów przyrody i bogate dziedzictwo kulturowe.


Wędkowanie

Dla miłośników wędkowania, którzy posiadają własny sprzęt, na terenie naszego gospodarstwa mamy mały staw. Przy odrobinie szczęścia można złapać karpia lub lina. Karasie biorą zawsze. Jest to szczególna frajda
dla dzieci i początkujących wędkarzy. Dla bardziej ambitnych wędkarzy polecamy wyprawę nad okoliczne jeziora.


Grzybobranie

Okoliczne lasy oferują bogactwa runa leśnego. Wybierając się nawet na zwykły spacer można wrócić z koszem pełnym borowików, jagód, malin i jeżyn.


Wyciąg nart wodnych na jeziorze Drwęckim w Ostródzie

Jedną z wielu opcji jest wyciąg nart wodnych, który od początku maja czeka na wszystkich chętnych sportowych emocji i adrenaliny. Jest to dobry sposób na aktywne spędzenie czasu.